Szolgálat a gyerekek között – gyerekek a szolgálatban?

2018 szeptember 22.-én rendezzük következő gyermekmunkás képzésünket Terry Williams, az ausztrál Szentírás Szövetség sokat tapasztalt munkatársa segítségével.

Az alkalomtartóról: Terry 34 éven keresztül végzett missziói munkát a gyermekek és a családok felé. 2008-ban csatlakozott a nemzetközi Szentírás Szövetség (SU Global) csapatához, és ideje felében ma már a többi Szentírás Szövetség szervezet munkáját, képzését segíti. Szenvedélye, hogy lássa a gyerekeket növekedni a hitükben, illetve a családok segítése a gyermekek hitben való nevelésében. Nős, három gyerneke és négy unokája van. Egy korábbi tanítása (angolul) itt elérhető.

A program fő témája: A hit fejlődésének a megértése. Gyermekek a szolgálatban? Bővebben.

A program 9:50-től 17 óráig tart.

Helyszín:  Skót misszió (1064 Budapest, Vörösmarty u. 51.)

Részvételi díj: 4000 Ft/fő

Az ár tartalmazza a kávészüneteki fogyasztást és az ebédet (pizza).

Jelentkezni lehet az alábbi linken, illetve a részvételi díj elutalásával:

Szentírás Szövetség Alapítvány

OTP Bank 11742001-20058328

Megjegyzés: “Képzés”

Jelentkezési határidő: 2018 szeptember 20.

Fordítást biztosítunk.

0 VÁLASZOK

Csatlakozna a beszélgetésünkhöz?
Csak bátran, minden vélemény számít!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.